HALTEKS FASHION

halteks logo

CAPRI

Enjoy the summer with Linen Capri models that will pamper your skin with its soft texture. With its breathable structure and non-perspiring fabric, you will never forget the comfort of the sun.

Linen capris are waiting for you in Halteks, which will enjoy your summer activities with stylish patterns and models in your outdoor activities and daily life.

Vibrant colors will match your style with classic front pocket, zipper and rubber details and will steal your heart with comfort.

Wholesale and Retail Linen Capri sales we produce with our first quality products, this season will be the most preferred and worn models. Our Capris, which are sewn with contemporary fashion patterns, do not cause any perspiration and there are no fading and bleaching problems.

Our products which are manufactured from flax which is the most valuable kind of fabric, do not shrink shrinkage in customer use by washing out of factory.

You will enjoy the comfort of sitting and getting up, and this summer you will be delighted with the latest trend Capris, which reflects your style with Jean-style models.

By the pool, holiday, weekend activities, you will design the most elegant combinations with colorful capris that offer you the comfort of shabby clothing to the end.

Linen Capris will be ready for you in this season with Halteks which has rich color yearbook to match your top clothes kıyafet.

halteks logo 2

TURKISH TRANSLATION

CAPRI/KAPRI

Yumuşak dokusu ile cildinizi şımartacak Keten Kapri modelleriyle yazın keyfini çıkartın. Nefes alan yapısı, terletmeyen kumaşıyla rahatlığınızdan asla ödün vermeden güneşe doyacaksınız.

Açık hava aktiviteleriniz ve günlük yaşamınızda şık kalıpları ve modelleriyle yazın tadınızı çıkartacak Keten kapriler Halteks’te sizleri bekliyor.

Birbirinden canlı renkler  klasik ön cep, fermuar ve lastik detaylarıyla hem tarzınıza uyum sağlayacak, hem de rahatlığıyla kalbinizi çalacak.

Toptan ve Perakende Keten Kapri satışlarımız ile imal ettiğimiz birinci kalite ürünlerimiz, bu sezonun en çok tercih edilip giyilen modelleri olacak. Çağdaş moda kalıplarla dikilen Kaprilerimiz katiyen terletme yapmadığı gibi renklerin solma ve ağarma sorunları yaşanmaz.

Kumaşın en değerli cinsi olan Ketenden imal edilen ürünlerimiz, fabrika çıkışı yıkanarak müşteri kullanımında çekme küçülme yapmaz.

Oturup kalkarken rahatlığından faydalanacağınız, Jean tarzı modelleriyle stilinizi yansıyan son trend Kaprilerle bu yazda keyfinize düşkün olacaksınız.

Havuz başında, tatilde, hafta sonu etkinliklerinde, salaş giyimin konforunu sonuna kadar sizlere sunan rengarenk kaprilerle, en şık kombinleri yine siz tasarlayacaksınız.

Zengin renk seneğini elinde bulunduran Halteks ile üst kıyafetinize uyum gösterecek Keten Kapriler bu sezonda sizi bekliyor

halteks logo 2

 

SHORTS

Linen Shorts, which attracts the most attention in summer, are very cool this season with their classic and contemporary models! Shorts made of precious Linen fabric will provide you to enjoy the sun with their cool-keeping structures.

At Halteks, you will emphasize the comfort of your daily life with the shorts designs adorned with the chirping colors of the new season.

Knee-ending length, with the pocket details on the sides will reflect this season’s most outgoing Jean fashion for you.

Fully sun-resistant, do not fade with heavy colors Linen Shorts are long-lasting worn parts.

Our shorts are extremely comfortable thanks to the first quality linen fabric we use, and there are many models and color options that appeal to all tastes.

In addition to the standard molds, Jean and classic cuts will make our Mr / Mrs customers look cool.

New fashion shorts produced at Halteks are washed and reach the end user. In this way, it does not shrink when washed, you can use it easily with the dimensions and flexibility of the day.

We carry our customer satisfaction to the top by carrying out joint works with many stores with our Wholesale Linen Shorts sales.

You will continue to protect your style with the lightness and vivid color of our shorts that we produce with certified fabric dyes that do not harm human health.

With our trendy trendy shorts that don’t grab dust and shake themselves, you will enjoy this summer on the beaches without sacrificing your comfort.

Don’t forget to follow Halteks products for first quality production, 24/7 customer support, retail and wholesale…

 

TURKISH TRANSLATION

shorts

Yaz aylarında en çok rahatlığıyla ilgi gören Keten Şortlar, klasik ve çağdaş modelleriyle bu sezon çok havalı! Değerli Keten kumaşından imal edilen şortlar, serin tutan yapılarıyla güneşin tadını çıkarmanızı sağlayacak.

Halteks’de yeni sezonun cıvıl cıvıl renkleri ile bezenen şort tasarımları ile günlük hayatınızda rahatlığını ön plana çıkartacaksınız.

Diz üstünde biten boyu, yanlardaki cep ayrıntılarıyla bu sezonun en çok giden Jean modasını sizler için yansıtacak.

Tamamen güneşe dayanıklı, solmaz ağarmaz renkleriyle Keten Şortlar uzun ömürlü  giyilen parçalardır.

Kullandığımız birinci kalite keten kumaş sayesinde son derece rahat olan şortların, her zevke hitap eden bir çok modeli ve renk seçeneği bulunmaktadır.

Standart kalıpların yanı sıra Jean ve klasik kesimleri ile Bay/Bayan müşterilerimizin cool görünmelerini sağlayacak.

Halteks’de üretilen yeni moda şortlar yıkanarak son kullanıcı müşteriye ulaşır.  Böylelikle yıkandığında çekme yapmaz, aldığınız günkü boyutlar da ve esneklikle rahatça kullanabilirsiniz.

Toptan Keten Şort satışlarımız ile bir çok mağazayla ortak çalışmalar yürüterek, müşteri memnuniyetini en üst sıraya taşıyoruz.

İnsan sağlığına zarar vermeyen, sertifikalı kumaş boyaları ile ürettiğimiz şortların hafifliği ve canlı renkliliğiyle tarzınızı korumayı sürdüreceksiniz.

Son moda trend şortlarımızın toz kapmayan, kendini sallamayan yapısıyla bu yaz sahillerde rahatlığınızdan ödün vermeden keyifle dolacaksınız.

Birinci kalite üretim, 7/24 müşteri desteği, perakende ve toptan satışlar için Halteks ürünlerini takip etmeyi unutmayın…

 

 

Advertisements
%d bloggers like this: